OGLEDALCE, KAJ MI SPOROČAŠ?
- Apr 11, 2020
- 3 min read
Ljudje okoli vas so kakor ogledalca.
Odsevajo vam, kar (mislite da) ste.
Se kdaj sprašujete: Kako to, da vedno naletim na enake ljudi in enake situacije? Pa saj to ni mogoče! Tukaj vam bom poskušala razložiti moje razumevanje prav tega ponavljanja in kar je najbolj pomembno, kaj lahko naredite v zvezi s tem. Če si seveda želite spremembe, ki prihaja iz vas.
Da začnem na začetku. Vsaka oseba ima določene lastnosti in karakteristike. Vsi imamo preteklost. Veliko nas nas misli, da so nekatere oznake večne in da smo mi enaki svoji preteklosti. Tak sem in ne morem se spremeniti. Pa vendar, ste pomislili, da se VSE stvari spreminjajo. NIČ ne ostane tako, kot je v tem trenutku. Zakaj bi ravno VI ostali enaki skozi celotno življenje?
Ravno obratno, kot s sabo, pa se obnašamo z okolico. Želimo jo urediti, spremeniti ali celo zmanipulirati, da bo delovala tako kot si mi želimo. Želimo spremembe na bolje. Ko se pa vedno znova ujamemo v tisto, česar si ne želimo, smo obupani. Kje leži ključ, da bomo živeli tako kot nam srce (ali mogoče um) želi?
V vas. Delovanje ogledalc (ljudi okoli vas) gre približno tako. Nekdo ima slabo samopodobo in si na socialnem dogodku ne upa pristopit do ljudi. Misli si, zakaj se ljudje nikoli nočejo pogovarjati z mano? Pa vendar, ljudje okoli njega odsevajo samo tisto, kar on misli da je. Še en primer. Dekle vedno naleti na moške, ki so čustvano nedostopni. Sprašuje se, kako to? V njej je pa še nerešen odnos do moških in do sebe, ki ga je do trenutka spoznanja nezavedno nosila v sebi. Predelati mora, da se sama ne počuti vredne moškega z odprtim srcem, ker tega od prej ni poznala. Pa še en primer. Nekdo velikokrat zaupa ljudjem in na koncu ugotovi, da je njegova skrivnost razkrita. Misli si, zakaj so vedno nezaupljivi ljudje okoli mene? V resnici pa ne zaupa sebi in posledično nepremišljeno trosi osebne stvari ljudjem, za katere ni imel časa ugotoviti, kakšni so. Mogoče so to res nezaupljivi ljudje ali pa si enostavno mislijo, glej ga kako nespametno od njega, bom pa še jaz nespametno ravnal s temi informacijami. Seveda, bolj kot bomo sebi zaupali, manj takšnih ljudi bo okoli nas.
Zato je tako pomembno, da se poznate in da raziskujete, kaj je vzrok vaših izzivov. Jaz verjamem da v življenju ni poroblemov, so samo izzivi. Če se jih lotimo s proučevanjem kakovostnega, pravega znanja in modrosti ter z odprtim srcem bomo gotovo prišli do zaključkov, ki bodo za vse najboljši.
Te stvari, ki jih opisujem so lahko večino življenja v nas, ampak z delom na sebi in s sprejemanjem sebe in svojih pomanjkljivosti lahko obrnemo situacijo. Sprememba se začne pri naši trdni odločitvi in sprejetju dejstva, da smo sami odgovorni za svoje delovanje. Nekdo bo naletel na kritiziranje veliko bolj pogosto, če ni prepričan v svoje delovanje. Ne samo to, njegov odziv na kritiko bo zelo negativen, ker ga bo zabolelo zaradi njegovega notranjega prepričanja. Ljudje ki vedo kdo so in verjamejo vase bodo to enostavno ignorirali ali pa se temu le nasmehnili. Najbolj inteligentni bodo v kritiki iskali še delček sebe, ki se lahko izboljša. To je najboljši način, da neprijetna ogledalca obrnete v svojo smer in se dejansko pogledate v svojo resnico. Ne poskušate razbiti ogledala, ker veste, da bo prišla naslednja oseba, ki vam bo pokazala enako podobo vas in boste z razbijanjem ogledal izgubili veliko več energije, kot z osebno rastjo. S tem, ko se soočite s sabo in si priznate določene trenutne resnice, pa ta energija ne bo šla v nič, ampak bo kakovostno vložena. Pravijo, da srečnega čoveka ne morete razjeziti, samo nasmejete ga lahko. :D
Zadnje mesece ugotavljam, da ko sem spremenila samo nekaj notranjih prepričanj, me enostavno ne privlačijo več osebe in stvari s katerimi sem iskala samo neko zunanjo potrditev, da sem dobra in vredna. Zdaj vem, da sem. Da smo vsi. Nekatere iluzije so se mi razkrile in lažje berem energijo ljudi, ker sem v svojem centru in notranjem miru. Tako da ogledalca delujejo, preverjeno. Okoli mene je več ljudi, ki me motivira in verjame vame ter manj tistih ki so imeli vlogo le pri gojenju mojih negativnih prepričanjih. Enostavno si v prvi vrsti jaz izbiram takšne ljudi in stvari okoli mene. Navezanost na stare iluzije počasi zgineva, korak za korakom. V svoje življenje privabljam obilje na vseh ravneh in se ne oklepam ničesar. Niti tega, kar je v negativnih energijah niti pozitive. Prepuščam Vesolju in samo s svojimi prepričanjimi in vibracijami prihaja v moje življenje vse tisto, kar se sklada.
Zdaj je idealen čas za vsakodnevno čistko nesnage in sajenje vsega, kar prinaša notranji mir in zadovoljstvo. 🌱
Comments